Nå har Tetra lansert en helt ny serie med fiskefor. Det er biologisk balansert mykt fôr for en diett som er mest mulig naturlig. Inneholder patentert Active formula for å vedlikeholde et friskt imunforsvar.
Finnes i flere smaker: Algae Mix( cyklops og dafnier),Bloodworm Mix (røde mygglarver og krill) og Brine Shrimp Mix (reker og cyklops). Disse kommer i små porsjonsposer (en pose holder vanligvis til flere utforinger).
I tillegg så har de i samme serien laget noe som heter Algae Block og Cycklops Block og de bruker opptil 24 timer på å løse seg opp. Dette bidrar til at alle fiskene får god tid til å spise.
Inneholder ingen kunstige fargeemner.
Vi har testet et par av variantene i våre akvarier og fôret er populært -dét er det ingen tvil om. 🙂
Stikkord: cycklops, dafnier, krill, røde mygglarver, Tetra Natura
Legg igjen en kommentar